BILLY  

član od: 7.1.2002

sporočila:17

tema odprta - 4. jun 2002 14:31 | ogledi: 2.207 | odgovori: 4

Mene pa zanima, če imate s tem sirom kaj izkušenj. Kaj počnete z njim oz. če mi poveste kakšen recept. Hvala in lep dan vsem!

tkangler  

član od: 5.11.2001

sporočila: 50

5. jun 2002 8:25

Feta sir je zelo mehak masten sir bele barve, zelo slan in brez posebnega vonja (razen če je domač). Uporaben je v grški solati (paradižnik, paprika, olive, čebula, olivno olje, limona, feta sir...). Mi ga včasih narezanega na kocke kar prelijemo z olivnim oljem in pikamo... Tanja Tanja

neznan uporabnik

član od:

sporočila: -1

5. jun 2002 9:25

v forumu izberi možnost "iskanje" in vnesi besedo feta. Mislim, da smo o tem pred kratkim govorili na tem forumu. Menda sem celo jaz napisala en recept za super pikantni namaz. larisa

a1307  

član od: 28.5.2002

sporočila: 18

7. jun 2002 9:39

Jaz ga zelo rada uporabim v solati, ki je poleti zelo osvežujoča in lahka, podobna kot grška. V solatob dam vse kar mi je všeč, feta sir in malo bučnega olja. Zelo dober je tudi na piknikih kot priloga. alexa

neznan uporabnik

član od:

sporočila: -1

10. jun 2002 20:15

Paradižnik, čebula, feta sir, oljčno olje in sveža bazilika... odlično! Nevenka Nevenka Mandić

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Vanja_v_ZDA
MOJ vrtjohana
Kaj danes za zajtrkanasteele
malo za hecrajko0028
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti